POCZEKAJ! TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST JESZCZE KOMPLETNE

Poniżej zobaczysz JEDNORAZOWĄ propozycję przygotowaną tylko dla nowych klientów

I tylko dla pierwszych 50 osób!

Zanim zaczniesz korzystać z naszych pomocy „CHROMA-NOTES” chcę Tobie powiedzieć o czymś jeszcze. Coś co może zmienić wiele w  Twojej pracy  jak i funkcjonowaniu Twoich uczniów lub dzieci w grupie:) 

Pokaże Ci jak osiągnąć spektakularne efekty w wyciszaniu grupy po przerwie czy zabawie oraz  jak wydłużyć skupienie u dzieci podczas pracy. 

Nauczyciele mierzą się z wieloma problemami edukacyjnymi, ale pomyśl ile więcej byś wypracowała/ł jeżeli dzieci 2x dłużej utrzymałyby skupienie na danym zadaniu. Czy jest to możliwe? Tak! Z naszym pakietem pomocy jest to możliwe!

Stworzyliśmy cykl pomocy dla nauczyciela – opowiadań terapeutycznych – dla dzieci, które rozwiązują problem wyciszenia grupy przed pracą co skutkuję wydłużeniem skupienia u dzieci. 

Nasze opowiadania są jedyną w swoim rodzaju publikacją, która oparta jest na medytacjach słownych  z dołączoną specjalnie przygotowaną muzyką relaksacyjną. Opowiadania są napisane w taki sposób, żeby aktywować  wyobraźnię dziecka i w naturalny sposób wyciszyć jego emocje po przerwie czy zabawie.

W naszej metodzie znajdziesz 11 opowiadań terapeutycznych (aż 1,5 godziny nagrań) nawiązujących do najważniejszych tematów rozwojowych. Mówią o wyrażaniu emocji, empatii, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. 

Łącznie ponad 90 minut nagrań specjalnie przygotowanych dla dzieci. Każde z 11 nagrań zawiera: 

– opowiadanie mówione w bardzo spokojny, kojący sposób

– ćwiczenia oddechowe

– specjalnie przygotowaną spokojną muzykę

– często odgłosy natury odpowiadające nastrojowi medytacji!

Warto tutaj również dodać, że medytacje nie polegają na lewitowaniu i wchodzeniu w jakieś nadprzyrodzone stany.:D Bo tego się naoglądaliśmy w filmach:) 

Medytacje mają wyciszać emocję… Te złe jak i wszystkie inne… Dzięki nim mamy odpocząć, dać sobie chwilę tylko z sobą. Dają możliwość spokojnego przemyślania co się dzisiaj wydarzyło czy wyciszenia się przed pracą…

Cała publikacja to ponad 90 minut autorskich opowiadań i muzyki skutkujących wyciszeniem grupy przed pracą. Możesz tego używać w szkole jak i w domu…  Możesz ich używać na zajęciach grupowych jak i indywidualnych… Wszędzie tam gdzie widzisz, że musisz przygotować dziecko do odpowiedniej pracy

Ta metoda działa w 100 %! Nasze opowiadania wprowadzają dziecko w pewnego rodzaju trans (nie, nie będzie lewitować:)).Nasze opowiadanie terapeutyczne to prawdziwa RAKIETA skuteczności! 

TUTAJ RÓWNIEŻ OTRZYMASZ 3 BARDZO CENNE BONUSY!

#1 Bonus - "TURBO SKUPIENIE" dla dzieci

(Wartość 139 zł)

Idealne uzupełnienie naszych medytacji wyciszających! TURBO SKUPIENIE to specjalnie przygotowana autorska muzyka (aż 60 min.) mająca tylko jedno zadanie. 

WYDŁUŻYĆ CZAS SKUPIENIA DZIECI NA ZAJĘCIACH!

Przetestowana na setkach dzieci i na prawdę działająca!

Pozwala wydłużyć czas skupienia dzieci do nawet 50% – pomyśl ile więcej jesteś w stanie wypracować przez ten dodatkowy czas. 

A z naszą muzyką wydłużenie skupienia dzieci możesz osiągnąć bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Wystarczy podczas pracy włączyć nasze nagrania w tle pracy. I tyle:) Albo aż tyle. Poświęciliśmy kilka miesięcy życia, aby odpowiednio przygotować nagrania specjalnie dla dzieci. 

Ta płyta to idealne dopełnienie naszych medytacji terapeutycznych… RAZEM DAJĄ JESZCZE LEPSZE REZULTATY…

A tutaj płytę wartą 139 zł dostajesz zupełnie za darmo!

#2 Bonus - E-book - "Kolorowanki Terapeutyczne - mandale"

(Wartość 39 zł)

Mandale dla dzieci – świetne terapeutyczne kolorowanki w formacie a4. Przygotowane do druku! Wystarczy wybrać, wydrukować, włączyć naszą muzykę i ćwiczyć z dziećmi długość ich skupienia. 

W odróżnieniu do mandali dla dorosłych, w których jest bardzo dużo małych elementów do pokolorowania nasza publikacja wychodzi na przeciw dzieciom pod względem poziomu trudności obrazów.

Nasze e-book „Mandale dla dzieci” to świetne uzupełnienie naszego pakietu muzyki na skupienie

W zestawie aż 50 różnych kompozycji do kolorowania 

 

#3 Bonus - E-book - "Kodowanki dla dzieci - mandale"

(Wartość 25 zł)

Które dziecko nie lubi kodawać niech pierwsze podniesie rękę… 😉 A jeszcze bardziej, jeżeli będzie mogło zakodować swojego ulubionego bohatera lub księżniczkę z bajki.. Świetne ćwiczenia dla każdego dziecka wspomagające skupienie… Uwierz mi… Co innego jest kodować drzewo czy tęcze a co innego superbohatera!

W naszym E-booku znajdziesz 20 świetnych kodowanek dla każdego dziecka gotowych do druku.

TYLKO NA TEJ STRONIE!

Ta oferta jest wyjątkowa, ponieważ naprawdę jednorazowa!

Dlaczego? 

Ponieważ w  tym momencie nigdzie indziej naszych opowiadań / medytacji nie sprzedajemy. A dostęp do nich możesz uzyskać tylko i wyłącznie z tej strony. 

Jednocześnie musisz wiedzieć, że ta strona już nigdy nie zostanie Tobie wyświetlona…

Nasze publikacje czyli „TURBO SKUPIENIE” i „MEDYTACJE DLA DZIECI” z dodatkowymi gratisami w warunkach sklepowych będą kosztować ponad 500 zł. 

I taką cenę uzyskasz przy następnej okazji… 

Jednak z racji przedsprzedaży możesz ją uzyskać za 30% ceny…

W tym momencie koszt tylko dla Ciebie i tylko na tej stronie to dodatkowe: 

99 zł

( cały zestaw z zestawem pomocy "CHROMA NOTES" to 178 zł (rabat z 536 zł))

POZOSTAŁA ILOŚĆ PAKIETÓW W PROMOCYJNEJ CENIE:

!14!

(POZOSTAŁO 14/50)

GramSam | 2022

×
×

Koszyk