POCZEKAJ! TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST JESZCZE KOMPLETNE

Poniżej zobaczysz JEDNORAZOWĄ propozycję przygotowaną tylko dla nowych klientów

Zanim zaczniesz korzystać z naszego „TURBO SKUPIENIA” chcę Tobie powiedzieć o czymś jeszcze. Coś co może zmienić wiele w życiu Twojego dziecka jak i Twoim:) 

Pokaże Ci jak osiągnąć spektakularne efekty w wyciszaniu grupy po przerwie czy zabawie lub dziecka w domu. Wydłużanie skupienia podczas pracy jest świetne, ale wyciszyć dziecko przed rozpoczęciem pracy też potrafi być sporym problemem… 

Widzisz, jak już poradziłam sobie w pracy i w domu z przedłużaniem skupienia dzieci to pojawił się drugi problem, który musiałam rozwiązać. Otóż było nim wyciszenie dziecka zaraz po np. zabawie, obejrzeniu bajki, czy przerwie w szkole. Dziecko często jest rozemocjonowane, żywe, mające problem, żeby jakakolwiek informacja do niego dotarła. 

Dlatego stworzyłam cykl opowiadań terapeutycznych dla dzieci, które rozwiązują właśnie ten problem. Wyciszają dziecko przed pracą. Są świetne również do wyciszenia wieczorem przed snem!

Nasze opowiadania są jedyną w swoim rodzaju publikacją, która oparta jest na medytacjach słownych  z dołączoną specjalnie przygotowaną muzyką relaksacyjną. Opowiadania są napisane w taki sposób, żeby aktywować  wyobraźnię dziecka i w naturalny sposób wyciszyć jego emocje po przerwie czy zabawie.

W naszej metodzie znajdziesz 11 opowiadań terapeutycznych (aż 1,5 godziny nagrań) nawiązujących do najważniejszych tematów rozwojowych. Mówią o wyrażaniu emocji, empatii, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. 

Łącznie ponad 90 minut nagrań specjalnie przygotowanych dla dzieci. Każde z 11 nagrań zawiera: 

– opowiadanie mówione w bardzo spokojny, kojący sposób

– ćwiczenia oddechowe

– specjalnie przygotowaną spokojną muzykę

– często odgłosy natury odpowiadające nastrojowi medytacji!

Warto tutaj również dodać, że medytacje nie polegają na lewitowaniu i wchodzeniu w jakieś nadprzyrodzone stany.:D Bo tego się naoglądaliśmy w filmach:) 

Medytacje mają wyciszać emocję… Te złe jak i wszystkie inne… Dzięki nim mamy odpocząć, dać sobie chwilę tylko z sobą. Dają możliwość spokojnego przemyślania co się dzisiaj wydarzyło czy wyciszenia się przed snem…

Cała publikacja to ponad 90 minut autorskich opowiadań i muzyki skutkujących wyciszeniem dziecka przed pracą. Możesz tego używać w szkole i w domu… Wszędzie tam gdzie widzisz, że musisz przygotować dziecko do odpowiedniej pracy

Ta metoda działa w 100 %! Nasze opowiadania wprowadzają dziecko w pewnego rodzaju trans (nie, nie będzie lewitować:)), co w połączeniu z naszym „turbo skupieniem” daje jeszcze lepsze rezultaty!  

Nasze opowiadanie terapeutyczne to prawdziwa RAKIETA skuteczności! 

TYLKO NA TEJ STRONIE!

Ta oferta jest wyjątkowa, ponieważ naprawdę jednorazowa!

Dlaczego? 

Ponieważ w  tym momencie nigdzie indziej naszych opowiadań / medytacji nie sprzedajemy. A dostęp do nich możesz uzyskać tylko i wyłącznie z tej strony. 

Jednocześnie musisz wiedzieć, że ta strona już nigdy nie zostanie Tobie wyświetlona…

Nasza publikacja w warunkach sklepowych będzie kosztować około 180 zł. 

I taką cenę uzyskasz przy następnej okazji… 

Jednak z racji przedsprzedaży możesz ją uzyskać za  40% ceny…

W tym momencie koszt tylko dla Ciebie i tylko na tej stronie to dodatkowe: 

79 zł

( cały zestaw z "Turbo skupieniem" to 126 zł (rabat z 377 zł))

GramSam | 2022

×
×

Koszyk