Poczekaj! Twoje zamówienie NIE jest jeszcze kompletne!

OFERTA TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW!

(z której, jeżeli będziesz chciała, możesz zrezygnować na dole tej strony i zamówić tylko pakiet kolęd i pastorałek )


Zorganizuj niezapomniany występ na Dzień Dziadka i Dzień Babci bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony!


Pakiet pomocy "DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2024 " - składa się z ponad 130 pomocy dydaktycznych niezastąpionych podczas przygotowań do występu na dzień Babci i Dziadka.

Nasze pomoce przygotowaliśmy w sposób bardzo uniwersalny. Oznacza to, że już najmłodsze dzieci (4-5 latki) bez problemu opanują wszystkie propozycje a nudzić się przy nich nie będą 10 czy 11-latki. Wynika to z tego, że pomoce są przygotowane w różnych tempach, różnych tonacjach i różnych poziomach trudności.

Do każdej pozycji dostaniesz od nas całą masę pomocy dydaktycznych do nauki utworu. Dostaniesz pliki karaoke do piosenek w trzech różnych wersjach - z wokalem, linią melodyczną oraz wersję instrumentalną. Otrzymasz tekst przygotowane do druku, jak również podkłady audio - w różnych tempach i tonacjach. Wszystko co możesz potrzebować, aby bardzo skutecznie i szybko nauczyć śpiewu piosenki czy utworu do grania!

Co dokładnie otrzymasz w naszym pakiecie?

1.Piosenkę na początek występu pt: "Najfajniejszych Dziadków mam".Jest to utwór fantastycznie nadający się na początek występu z racji tekstu, który jest kierowany do Babci w pierwszej zwrotce a Dziadka w drugiej. W oryginalnym tempie piosenka nadaje się dla dzieci starszych - z racji potrzeby dość szybkiego wymawiania słów. Jednak przygotowaliśmy w pakiecie wersję dla dzieci młodszych, która jest znacznie wolniejsza a równie piękna!
Poniżej fragment w wersji wolnej:

2.Piosenka / Zabawa "Rap dla Dziadków" . Jest to piosenka, w której nie tylko dzieci będą musiały się wysilić:). W utworze w bardzo ciekawy sposób wciągamy naszą publiczność do zabawy. Słowa piosenki są tak ułożone, aby dziadkowie musieli po dzieciach powtórzyć kilka bardzo prostych ruchów. Świetna zabawa i dużo śmiechu gwarantowane!
Poniżej druga zwrotka, w której dziadkowie po nauczeniu się ruchów w pierwszej części, już z dziećmi, tańczą coraz szybszy refren:) :

3. Instrumentacje muzyczną na dzwonki naciskane i bum rurki klasycznego utworu "Dla Elizy". W pięknej aranżacji gdzie uczniowie realizują bardzo łatwy do zagrania akompaniament, który z naszym podkładem tworzy piękny występ na długo wpadający w pamięć!
W pakiecie aż 30 pomocy dydaktycznych do wprowadzenia utworu: filmy instruktażowe, podkłady audio, nuty (nie musisz być muzykiem - korzystaj z nich jeżeli potrzebujesz) oraz cała masa inny dodatkowych pomocy.

4. Piosenka na finał występu pt: "Dla Babci i Dziadka". Zaaranżowana w sposób, gdzie znajdziemy bardzo efektowne - można by nazwać festiwalowe - zakończenie utworu - idealnie nadające się właśnie na koniec występów. Możemy zagwarantować wielkie oklaski, szczególnie jeżeli śpiewać będą wnuczęta zaproszonych gości! Dodatkowo wstęp oraz część pomiędzy zwrotkami została w bardzo prosty sposób zaaranżowana na dzwonki naciskane i bum rurki dzięki czemu - jeżeli posiadamy instrumenty - możemy jeszcze bardziej urozmaicić występ
Poniżej 2 zwrotka oraz wspomniane wyżej zakończenie:

5. Dwa piękne podkłady pod tekst mówiony. Doskonale zdajemy sobie sprawę ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie odpowiedniej muzyki do oprawy muzycznej występów. Doskonale też wiemy, że dzięki odpowiednio dobrana muzyka w tle potrafi stu krotnie zwiększyć emocje słów. Dlatego przygotowaliśmy ją dla Ciebie. Każdy wiersz zabrzmi o wiele lepiej jeżeli będzie podparty odpowiednim podkładem!
Posłuchaj poniżej fragmenty naszych podkładów:

6. Podkłady do sto lat! Nie raz pewnie szukałaś podkładu, do którego mogą tę tradycyjną piosenkę zaśpiewać dzieci. I doskonale wiemy, że to nie lada zadanie taki znaleźć. Czemu? Ponieważ tonacja jest za wysoka, a to za szybko i dzieci nie potrafią tak zaśpiewać. Dlatego stworzyliśmy podkłady do STO LAT na każdą okazję. W trzech różnych tonacjach i trzech różnych tempach. Tak, żeby już nigdy nie trzeba było szukać podkładu:) Niezależnie z jaką grupa teraz pracujemy! Posłuchaj naszej aranżacji tego utworu w wersji średniej i obniżonej o pół tonu:

7. Podkład pod rozdawanie prezentów. Aby uprościć Tobie pracę nagraliśmy jeszcze jeden podkład. Podkład, który świetnie się nadaje, aby włączyć go podczas wręczania prezentów zaproszonym gościom i nie robić tego przy niezręcznej ciszy. Spokojny utwór świetnie się sprawdzi podczas tej podniosłej chwili, gdy wnuczęta biegną do swoich dziadków by mocno się w nich wtulić. Posłuchaj fragmentu:

Ale to nie wszystko.. Dodatkowo tutaj również otrzymasz
od nas 2 bardzo fajne gratisy:

1. Paczka z 30 pomocami dydaktycznymi do zagrania na bum rurkach i dzwonkach naciskanych utworu sto lat. Z tych pomocy możecie nauczyć się grać, a grać z naszym podkładem stworzonym do śpiewu (tylko w tonacji oryginalnej).
Wartość pomocy (19,99 zł)

w Paczce znajdują się wszystkie pomoce potrzebne do opanowania utworu przez dzieci!

2.Może już nie na Dzień babci i Dziadka, ale na pewno na zajęcia. Świetna zabawa muzyczna z muzyką klasyczną w tle. Muzykogram do utworu "Dla Elizy" ze specjalnie przygotowanym plikiem pdf do druku dla dzieci.

Aktywne słuchanie muzyki palce po kartce.

Zabacz na filmie jakie to fajne! Do wykorzystanie na zajęciach już w najmłodszych grupach!
Wartość(14,99 zł)

W zestawie film instruktażowy z podkładem oraz plik pdf do druku

TYLKO NA TEJ STRONIE!

Ta oferta jest wyjątkowa, ponieważ naprawdę jednorazowa!

Dlaczego? 

Ponieważ w  tym momencie nigdzie indziej tego zestawu pomocy NIE SPRZEDAJEMY. A dostęp do nich możesz uzyskać tylko i wyłącznie z tej strony. 

Jednocześnie musisz wiedzieć, że ta strona już nigdy nie zostanie Tobie wyświetlona…

Nasze publikacja czyli „DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2023” z dodatkowymi gratisami w warunkach sklepowych kosztują ponad 121 zł. 

I taką cenę uzyskasz przy następnej okazji… 

Jednak z racji przedsprzedaży możesz ją uzyskać za 50% ceny…

W tym momencie koszt tylko dla Ciebie i tylko na tej stronie to dodatkowe: 

59 zł

( cały zestaw z zestawem pomocy "CHROMA - KOLĘDY I PASTORAŁKI" to 156 zł (rabat z 318 zł))

POZOSTAŁA ILOŚĆ PAKIETÓW W PROMOCYJNEJ CENIE:

!27!

(POZOSTAŁO 27/100)

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Gram Sam | 2023

×
×

Koszyk